We help the world grow since 2001

за нас

Шенжен Вечниот наука копродукции, Ltd е основана во 2001 година, тоа е најраниот производител на оптичка комуникација визуелна инспекција опрема и целосна автоматска тестирање и анализа на софтвер снабдувач, специјализирана за производство на оптички влакна микроскопско испитување и опрема за обработка на слика, чистење влакна, поправка алатки , автоматски софтвер за детекција и анализа. Постојните производи на вечна науки вклучуваат влакна Детектор на крајот лицето (инспектор и / крај детектор) и влакна крајот се соочуваат со електрична почиста (чистење инструмент) два типа на повеќе од 10 модели, за да се исполнат индустрија на влакната од основните обрач влакна на high-end оптички модул производство, оптичка опрема интегрирано производство ...

услуги

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не
20170302094306
20170302085140
20170302085207
20170302085421
20170302085926
20170302090710
WhatsApp Онлајн Chat!