We help the world grow since 2001

Rreth nesh

Shenzhen Eternal Shkenca Co, Ltd, themeluar në vitin 2001, ajo është prodhuesi më të hershme të komunikimit optik pajisjeve vizuale inspektimit dhe një furnizues të plotë automatike testimi dhe analiza software, i specializuar në prodhimin e ekzaminimit mikroskopik fibër optike dhe pajisjet e imazhit, fibër pastrimin, riparimin e mjeteve , automatike zbulimin dhe analiza software. Produktet ekzistuese të Shkencës së Përjetshme përfshijnë fibra detektor fund fytyrën (inspektor / detektor end) dhe në fund fibër fytyrë të pastër elektrike (pastrim instrument) dy lloje të më shumë se 10 modele, për të përmbushur industrinë fibra nga kapuç metalik bazë fibra për modul optike lartë fund prodhuese, pajisjet optike transmetimit të integruar të prodhimit ...

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni
20170302094306
20170302085140
20170302085207
20170302085421
20170302085926
20170302090710
WhatsApp Online Chat!