We help the world grow since 2001

Rreth nesh

Shenzhen Eternal Shkenca Co, Ltd, themeluar në vitin 2001, ajo është prodhuesi më të hershme të komunikimit optik pajisjeve vizuale inspektimit dhe një furnizues të plotë automatike testimi dhe analiza software, i specializuar në prodhimin e ekzaminimit mikroskopik fibër optike dhe pajisjet e imazhit, fibër pastrimin, riparimin e mjeteve , automatike zbulimin dhe analiza software.

Produktet ekzistuese të Shkencës së Përjetshme përfshijnë fibra detektor fund fytyrën (inspektor / detektor end) dhe në fund fibër fytyrë të pastër elektrike (pastrim instrument) dy lloje të më shumë se 10 modele, për të përmbushur industrinë fibra nga kapuç metalik bazë fibra për modul optike lartë fund prodhuese, pajisjet e transmetimit optik të integruar të prodhimit, instalimin e rrjetit optik dhe operimin dhe mirëmbajtjen e zonave të ndryshme të inspektimit dhe pastrimin e punës, për të ofrojnë përdoruesve me cilësi të lartë, me kosto të ulët pastrimi paketë inspektimit fibër fund-fytyrë zgjidhje.

Shkenca Eternal integron kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin dhe sales.With shumë se 10 vjet të prodhimit dhe përvojë menaxhuese në komunikimin optik pajisjet e inspektimit seri, dhe ka një reputacion të lartë dhe ndikim në industry.After më shumë se dhjetë vjet të përpjekjeve të palodhur, milion Shkenca Eternal ka fituar besimin e shumë customers.It është identifikuar si një furnizues i caktuar nga blerësit vendas dhe të huaj. Produkti ynë ka një pjesë më të madhe të tregut në Kinë dhe shitur edhe në Evropë, Amerikë, Australi, Japoni, Malajzi dhe vende dhe rajone të tjera.


WhatsApp Online Chat!