FVO-730B2-V Handheld fiber inspection(dual mode) factory and suppliers | Eternal Science
We help the world grow since 2001

FVO-730B2-V Handheld inspektimi fiber (regjim dyfishtë)

Përshkrim i shkurtër:


 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i produktit

  * Lidhja VSM380 dhe kompjuter zbulimin

  * Lidhjes OTDR zbulimin

  * Lidhni një kompjuter tabletë ose një test celular Andriod

  * Pa pagesë mbështetje makinë Windows / Linus / Mac ( Pass / Fail mbështetje Zbulimi Windows7 / 8/10)

  karakteristika të produktit

  * Imazhi është e ndritshme dhe të qarta. Të gjitha defektet mund të shihet në një shikim.

  * Precision shtrirjes, ajo merr vetëm 2 sekonda për të kërkuar imazhin fund fytyrë.

  * Konformitetit deri në 98%.

  * Një mënyrë homeopatik fokusuar

  * Imazhe shpejtë dhe të saktë.

  * 400x, 200X përforcim mund të konvertohet, më mirë se aftësia e zgjidhjes 1μm / 0.8um.

  * Analog / Digital dual regjim image terminal shfaqje diversiteti

  * Burimi i dritës është e rregullueshme dhe është më e lehtë për të vëzhguar defektet gjobë në fund fytyrës

  * Kaloni Dual Mode shmang ndërhyrje sinjal dhe redukton konsumin e energjisë ..

  produkt specifikim

  FVO-730B2 Detector

  zmadhim

   400x

  • raporti Rezoluta

  <1μm

  Fusha e shikimit

  X: 0.68mm, Y: 0.51mm

  Focus Mode

  Single-rruga

  • Duke u ndalur me shpejtësi

  2-5s

  qëndrueshmëri të mesme

  > 98%

  • prodhim

  AV jashtë

  • Pesha dhe madhësia

  110g, 180 * 22 * ​​56mm

   

   VSM ekran 380 ekran

  ekran

  2.7 inç

  ruajtje

  Mbështetje 32G Micro SD (TF)

  Foto

  frame Single 640 * 680 JPG

  pushtet

  1800mAh Li-ion

  Pesha dhe madhësia

  73 * 56 * 21mm, 82g

  Ndërfaqja extension

  AV jashtë / në, USB2.0, TF

  konfigurimi produkt

  model

  Përshkrim

  Qty

  • FVO-730B2 Detector

  Zbulimi i optike fund fibër fytyrë, përshtatshme për lloje të ndryshme PC / APC / MTP lidhjeve me fibra optike

  1pcs

  VSM 380 Screen

  ekran në kohë reale e fund fibër optike fytyrë

  1pcs

  • kreu Standard arsyeshme

  SC-PC-FM, FC-PC-FM, LC-PC-FM

  1pcs

  pajisje të tjera

  2G TF kartë magazinimit * 1pcs, bateri 1800mAh * 2pcs, ngarkues * 1pcs, linjë Output * 1pcs, kufje * 1pcs, majuc lamella * 1pcs, ekran mbrojtës * 1pcs

  Tabletë (opsionale)

  Windows 10 tabletë, Built-in software analizës EFD

  1pcs

  Analiza software (optional)

  EFD analiza software, mund të përmirësohet pa pagesë

  1pcs

  paketë software

  Mblidhen të gjitha komponentët e mësipërme

  1pcs


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • WhatsApp Online Chat!